ההצעות הטובות ברשת
נמצאות פה באתר
במיוחד בשבילך!

ממשק ניהול:
ממשק הניהול לשותפים הוא פשוט וקל לשימוש מותאם במיוחד כממשק ניהול לתוכנית השותפים של WEB-AFF .השותפים יכולים בזמן אמת לצפות בנתונים שלהם, מכירות ולקבל מידע נוסף בנושא קידום ואימונים.

מערכת זיהוי הפניות גולשים:

WEB-AFF משתמש בשילוב של Flash cookies, וגם cookies רגילות , ומעקב IP לניתוח גולשים והפניות של שותפים.
זוהי השיטה המתקדמת ביותר קיום למעקב אחר גולשים מופנים. אנחנו מציעים אמינות מלאה. מערכת המעקב של WEB-AFF תבטיח כי הפניות גולשים נמצאת במעקב תמידי ומדויק.

ניתוח נתוני הפניות:
כלי זה של WEB-AFF מאפשר לשותפים ליצור ערוצי פרסום שונים, ולאחר תקופת מבחן לקבוע את הערוצים ותוכניות הפרסום המספקות את מירב ומיטב התוצאות בעבור אותו הבאנר. כלי זה ליצירת ערוצי פרסום שונים עוזר לשותפים למצוא בצורה מדויקת ובקלות את ערוצי הפרסום האופטימליים.

מגוון רחב של באנרים:
בנוסף לבאנרים ולקישורים הסטנדרטיים, WEB-AFF תומך בבנרים של פלאש, בנרים של HTML, דוא"ל קידום.

קישור ישיר:
איך אתה יכול למשוך גולשים ללחוץ על לינקים של שיתוף? קישור של שותפים בבלוג או באתר מאמרים יכול להדאיג מבקרים. לעיתים קרובות מבקרים חוששים ללחוץ על קישור פרסום מסיבות רבות. יש דפדפנים אשר מסירים באופן אוטומטי קישורים אלה. באמצעות קישורים ישירים אתה יכול למנוע את דאגתם של הגולשים, ולמנוע את זיהויים כקישורים של שותפים.
עמלה תמידית- תוסף אופציונלי:
אופציה של עמלה תמידית יבטיח כי שותפים יקבלו עמלה בעבור כל קנייה עתידית של לקוח ברגע שהשותף הוא זה שהפנה את הלקוח. למרות שזאת הצעה נדירה, זהו כלי מושך מאוד לשותפים.

Categories