ההצעות הטובות ברשת
נמצאות פה באתר
במיוחד בשבילך!


התקנה פשוטה:
WEB-AFF היא מערכת פשוטה להתקנה ולשימוש. לאחר שתסיים את תהליך הרכישה, דוא"ל עם אישור הרכישה וההורדה ישלח ישירות אליך. בכדי להתקין, הורד את הקבצים ,הוסף את התוכן לאתר שלך והתחל את תהליך ההתקנה. ב-5 שלבים פשוטים ההתקנה שלך תסתיים ואתה תהיה מוכן להתשמש במערכת WEB-AFF . אם אתה זקוק לתמיכה, אנחנו נוכל לבצע את תהליך ההתקנה עבורך, ללא תשלום נוסף.

גמישות:
WEB-AFF היא המערכת הגמישה ביותר, בעלת יכולת התאמה אישית מרובה:
* עיצוב – בחר את הנושא שלך, והתאם את התבניות באופן אישי.
* עמלות – הגדר מאפייני עמלות, באמצעות מספר לא מוגבל של דרגות. ניתן אף להוסיף מאפיינים לגביית עמלות באמצעות תוספים.
*  אפשרויות חיוב – בחר תאריכי חיוב, גובה תשלום מינימלי ושערי חיוב (כגון:   PayPal, Wire Transfer  או  ( Check.
* ממשק ניהול לשותפים – ניהול תוכן. ממשק הניהול בעבור שותפים ניתן להתאמה מלאה. אתה יכול להוסיף קטעים חדשים, ואפילו דפים משלך עם תוכן המכיל קישורים לדפים פנימיים, קבצי וידאו וכו'…

אפשרויות הרחבה:
WEB-AFF היא מערכת ניתנת להרחבה. אם אתה צריך פונקציות נוספת, אתה יכול להוסיף אותן באמצעות תוספים. הוסף דרכים יצירתיות למעקב ( עמלות קבועות, מעקב, חלוקת עמלות ), באנרים חדשים, הגדרות בלקיחת עמלות ועוד הרבה אפשרויות!
אנחנו מפתחים תוספים ל WEB-AFF, אנחנו אף מקבלים בקשות כשהדבר מתאפשר. כאשר חסרה לך פונקצינליות מסויימת, צרו איתנו קשר ואנחנו נפתח פתרון מתאים.

מנועי חיפוש:
באמצעות WEB-AFF קישורי השותפים שלכם יהפכו למקדמים של האתר או העסק שלכם במנועי החיפוש. התאם את פורמט הקישורים בדיוק בצורה שאתה רוצה, ובחר ממגוון רחב של פורמטים קבועים.
טכנלוגית הקישורים הישירים הייחודית של WEB-AFF מציעה את שיטת הקישור הטובה ביותר – הקישורים של השותפים לאתר שלך הם ללא תוספות של פרמטרים ל URL.

טכנלוגית מעקב מתקדמת:
WEB-AFF משתמש בשילוב של Flash cookies, וגם cookies רגילות , ומעקב IP לניתוח גולשים והפניות של שותפים.
זוהי השיטה המתקדמת ביותר קיום למעקב אחר גולשים מופנים. אנחנו מציעים אמינות מלאה. WEB-AFF יבטיח כי גולשים מופנים של השותפים שלכם נמצאים במעקב מדוייק, באופן שבו נוצר אמון מלא במערכת השותפים שלך.

WEB-AFF תתרחב איתך:
WEB-AFF  תוכננה כך שניתן לשדרג ולהרחיבה בקלות רבה. אם פונקציונליות נוספת תידרש בעתיד, או כמות הגולשים תגדל, אתה תוכל לשדרג לגירסה מקצועית יותר, להתקין תוסף, או ליצור איתנו קשר לפתרון מותאם אישית עבור הצרכים שלך.

דוחות בזמן אמת:
כל המידע : הופעות, קליקים, מכירות ועמלות נמצאים במעקב, מנותחים ומוצגים בזמן אמת, ללא עיקב בהעברת הנתונים. בהתאם לזאת, אתה תוכל תמיד לקבל תמונה מדוייקת של הביצועים של תוכנית השותפים שלך.
קהילת המשתמשים:
הצטרף לקהילה של הסוחרים שלנו בפורום שלנו, פייסבוק, ובאתר. כאן תוכל למצוא תשובות לשאלות שלך, להחליף רעיונות, לקבל טיפים, לבקש מאפיינים חדשים ואף לקדם את תוכנית השותפים שלך.

אינטגרציה מלאה- שירות אופציונלי
בסיס הידע והקבצים שלנו מכיל תיאור שלב- אחר – שלב של תהליך האינטרגציה. אך, אם אתה זקוק לתמיכה טכנית, רוצה לחסוך בזמן, או משתמש בתוכנת תשלולמים לא סטנדרטית אנחנו מציעים שירותי אינטגרציה מלאים.

Categories